SPOSOBY OCENY ( F – FORMUJĄCA, P – PODSUMOWUJĄCA)
P1 - Praca zaliczeniowa
EU 1
2.0 Student nie potrafi prawidłowo zdefiniować i opisać procesów logistycznych zachodzących w przedsiębiorstwie.
3.0 Student nieprecyzyjnie definiuje procesy logistyczne zachodzące w przedsiębiorstwie.
4.0 Student potrafi precyzyjnie zdefiniować procesy logistyczne zachodzące w przedsiębiorstwie.
5.0 Student prawidłowo definiuje i opisuje procesy logistyczne zachodzące w przedsiębiorstwie.
EU 2
2.0 Student nie potrafi przeanalizować procesów logistycznych w łańcuchu dostaw oraz relacji między ogniwami łańcucha. Nie posiada wiedzy na temat korzyści zastosowania zarządzania łańcuchami dostaw do polepszenia pozycji konkurencyjnej.
3.0 Student nieprecyzyjnie analizuje procesy logistyczne w łańcuchu dostaw oraz relacje między poszczególnymi ogniwami łańcucha.
4.0 Student potrafi precyzyjnie przeanalizować procesy logistyczne w łańcuchu dostaw oraz relacje między ogniwami łańcucha.
5.0 Student potrafi bezbłędnie przeanalizować procesy logistyczne w łańcuchu dostaw oraz relacje między ogniwami łańcucha. Posiada wiedzę na temat korzyści zastosowania zarządzania łańcuchami dostaw do polepszenia pozycji konkurencyjnej.
EU 3
2.0 Student nie potrafi wyjaśnić znaczenia czasu w logistyce, nie zna zalet i wad mapowania procesów logistycznych w przedsiębiorstwie, nie wie na czym polega proces mapowania.
3.0 Student potrafi precyzyjnie omówić i wyjaśnić znaczenie czasu w logistyce. 4.0 Student potrafi precyzyjnie omówić i wyjaśnić znaczenie czasu w logistyce, zna pojęcie procesu mapowania.
5.0 Student zna znaczenie czasu w logistyce, wie czym jest mapowanie procesów logistycznych, sprawnie analizuje zalety i wady wspomnianego procesu w przedsiębiorstwie.
EU 4
2.0 Student nie potrafi dokonać analizy kosztów procesów logistycznych. Nie umie wykorzystać danych z przykładu do zastosowania metody ABC, nie wie czym charakteryzuje się wspomniana metoda.
3.0 Student potrafi dokonać analizy kosztów procesów logistycznych.
4.0 Student potrafi dokonać analizy kosztów procesów logistycznych. Umie wykorzystać dane z przykładu do zastosowania metody ABC.
5.0 Student prawidłowo dokonuje analizy kosztów procesów logistycznych. Wie czym charakteryzuje się metoda ABC. Potrafi bezbłędnie wykorzystać dane z przykładu do zastosowania metody ABC. Umiejętnie formułuje wnioski i analizuje otrzymane wyniki.
|