Politechnika Częstochowska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 55 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 1 dzień i 0 godz. temu
Witaj w systemie USOSweb Politechniki Częstochowskiej!

 

Uwaga! W dniach 19.09.2018 - 21.09.2018 mogą mieć miejsce tymczasowe przerwy w dostępie do aplikacji USOSweb oraz Archiwum Prac Dyplomowych. Jest to spowodowane realizacją zaplanowanych prac technicznych. 

 

UWAGA! Każdy student posiada swój indywidualny numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wszelkich opłat. Jest on dostępny po zalogowaniu.

Przelewy dokonane drogą elektroniczną będą widoczne w systemie do ok. 72h od momentu zaksięgowania na koncie uczelni.

Opłaty za legitymacje prosimy wykonywać osobnym przelewem na kwotę 17,00 zł lub 25,50 zł (duplikat). Umożliwi to sprawną realizację zleceń i wydawanie legitymacji.

 

Pliki dla studentów:

 

Migracje danych

Migracje danych pomiędzy systemami USOS <-> USOSweb odbywają się codziennie w godzinach:

6:30, 12:30, 15:30

 

Logowanie

Zalogowanie do systemu jest możliwe poprzez podanie nazwy użytkownika (nr PESEL) oraz hasła. Studenci, którzy rejestrowali się w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów) posiadają takie samo hasło w USOSweb. 

W przypadku problemów z zalogowaniem należy "odzyskać hasło" za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem - logowanie.pcz.pl.

Podczas pierwszego logowania należy zmienić hasło na nowe, które musi różnić się od starego (min. 6 znaków). 

Płatności

Wszyscy studenci Politechniki Częstochowskiej mają obowiązek kierowania wpłat tylko i wyłącznie na swoje indywidualne numery rachunków wirtualnych

Suplement

W celu wprowadzenia przedmiotów do suplementu należy po zalogowaniu do systemu wybrać opcję: dla studentów/moje decyzje/decyzje oraz wybrać decyzję z listy na dole strony.